علاقمندان ایران سلامت اسلامی زائران ایرانی

علاقمندان: ایران سلامت اسلامی زائران ایرانی برگزاری عربستان حفظ سلامت اعزام حجاج عربستان سعودی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: عمل اشتباهی انجام دادم و جهت حل مسئله اضافه وزن خود بدون این که مشورت کنم و صرفا با توجه به تبلیغ و تعریف بعضی دوستان، بالن معده گذ

گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

عبارات مهم : جراحی

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: عمل اشتباهی انجام دادم و جهت حل مسئله اضافه وزن خود بدون این که مشورت کنم و صرفا با توجه به تبلیغ و تعریف بعضی دوستان، بالن معده گذاشتم تا حجم آن را کم کرده و لاغر شوم ولی به جای چربی سوزی با زیاد کردن وزن روبرو شدم.

نعیمه نظام دوست بازیگر تلویزیون و سینما در گفت و گو با میزان، راجع به آخرین اوضاع جسمانی خود بعد از عمل جراحی گفت:از نظر جسمی حالم خوب هست. جراحی مشکل داشتم ولی با یک دکتر متخصص این عمل به خوبی انجام شد.

وی افزود: عمل جراحی ممکن است با وحشت همراه باشد بنابراین من نیز کمی وحشت داشتم ولی با وجود محمدرضا فرهمند که دکتر بسیار خوبی است شهامت پیدا کردم که تحت عمل جراحی قرار گیرم.

این بازیگر راجع به مشکلی که چندی پیش با آن مواجه شده است بود اظهار کرد: عمل اشتباهی انجام دادم و جهت حل مسئله اضافه وزن خود بدون این که مشورت کنم و صرفا با توجه به تبلیغ و تعریف بعضی دوستان، بالن معده گذاشتم تا حجم آن را کم کرده و لاغر شوم ولی به جای چربی سوزی با زیاد کردن وزن روبرو شدم، وزن من به اندازه ای رسیده بود که بدنم در عملکرد اختلال داشت، فعالیت قلبم با مسئله همراه بود، پاهایم توان وزن بدنم را نداشت، در راه رفتنم اختلال وجود داشت و درد شدید در کمر داشتم. به چند دکتر مراجعه کردم و همه آن ها تشخیص دادند که حتما باید این عمل را انجام دهم.

نظام دوست راجع به دوره نقاهت خود تصریح کرد: دوره درمان بستگی به توان جسمی هر شخص دارد. بعضی بعد از یک هفته سلامت خود را باز می یابند و به کارهای روزانه خود می پردازند ولی من زیاد تلاش کرده ام مراعات کنم و در حال حاضر می توانم به کارهای عادی روزانه با وجود این که کمی برایم سخت است بپردازم.

وی به پیشنهاداتی که جهت بازی دارد اشاره کرد و افزود: قبل از جراحی دو کار سینمایی و سه سریال به من پیشنهاد شد ولی به علت جراحی این پروژه ها را نپذیرفتم. بعد از دوره نقاهت دوباره به دنبال ایفای نقش هستم ولی هنوز پیشنهادی نشده است و تنها اثری که قرار است در آن بازی کنم سری سوم مجموعه “محله گل و بلبل” هست.

این بازیگر راجع به شرح سری دوم مجموعه “محله گل و بلبل” و حضور خود در این اثر توضیح داد: قطعا در این مجموعه حضور دارم ولی تا امروز وقت ضبط آن هنوز مشخص نشده است ولی مطمئنم این مجموعه اگر تا صد سال دیگر هم ساخته شود قطعا با استقبال روبرو می شود.

گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

نظام دوست به دلایل موفقیت و استقبال این سریال تلویزیونی پرداخت و افزود: گروه و نویسنده بسیار خوب، کارگردانی، بازیگران توانمند و حضور داریوش فرضیائی با شخصیت عمو پورنگ که همه او را دوست دارند از عوامل موفقیت و استقبال مخاطب از “محله گل و بلبل” است.

وی راجع به معیار خود در گزینش نقش ها اظهار کرد: نقش های واقعی و ملموس که پرسشها مردم و جامعه را به تصویر می کشد دوست دارم ولی به لحاظ فیزیکی زیاد پیشنهادات بازی در نقش های طنز به من داده شده است که با وجود علاقه ای که به این نقش ها داشتم ولی با شخصیت واقعی خودم فاصله دارد. در حال حاضر با شرایط ایده آل در تناسب جسمی و وزنم امیدوارم کارگردانان پیشنهادات نقش های جدی به من دهند.

این بازیگر راجع به دلایل بازی در نقش شخصیت بانوان گیلانی در آثاری که حضور داشته و دارد بیان کرد: من در پایتخت کشور عزیزمان ایران متولد شدم ولی اصالتم از پدر و مادر شمالی و اهل شهر رشت هست. تسلط کامل نسبت به لهجه گیلانی ندارم ولی با در نظرگرفتن این که پدر و مادرم در منزل به این زبان و لهجه صحبت می کنند توانستم تا حدودی بر زبان و لهجه گیلانی مسلط شوم. همچنین از گذشته در فصل تابستان و عید نوروز با خانواده به رشت سفر می کردیم و به این جهت راجع به فرهنگ و زبان این منطقه آشنایی دارم ولی خواهران من اصلا زبان و لهجه گیلانی را بلد نیستند.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: عمل اشتباهی انجام دادم و جهت حل مسئله اضافه وزن خود بدون این که مشورت کنم و صرفا با توجه به تبلیغ و تعریف بعضی دوستان، بالن معده گذ

نظام دوست در ادامه تصریح کرد: در شروع فعالیت کاری ام کارگردان اثری که در آن بازی می کردم از من پرسید می توانید با لهجه صحبت کنید؟ گفتم: می توانم و این شروع نقش های من به عنوان شخصیت بانوان گیلانی در فیلم ها و سریال ها بود. بعد از این شروع آثاری دیگر با شخصیت بانوان گیلانی پیشنهاد شد که از آن استقبال کردم و در نقش هایم با توجه به توانم در زمینه لهجه شمالی گاهی اوقات از اصطلاحات گیلکی استفاده کردم که خوشبختانه در بین مردم این تکه کلام ها جا افتاد. تنها بازی با لهجه شمالی را در نقش ها برعهده گرفته ام چون بازی در لهجه های دیگر هر چقدر هم که توانا باشید مردم منطقه ای که با آن لهجه صحبت می کنند متوجه می شوند، شما توانایی و تسلط ندارید به خاص که ممکن است باعث ناراحتی مردم آن خطه نیز بشود.

وی به بیان خاطره ای شیرین راجع به لهجه گیلانی در یکی از برنامه ها پرداخت و افزود: به برنامه ای که مربوط به استان گیلان با حضور اهالی آن در برج میلاد بود دعوت شده است بودم. هنگامی که پشت تریبون حاضر شدم بعد از بیان جمله هایی به زبان شمالی نتوانستم ادامه دهم و مجبور شدم بگویم که پدر و مادرم شمالی هستند و من در پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنیا آمده ام ولی به اصالت شمالی خود افتخار می کنم. توصیه جالب این بود که بازیگران و صورت های معروف و بازیگرانی در این برنامه حضور داشتند که اهل گیلانبودند ولی به زبان فارسی صحبت می کردند.

بازیگر سریال “پلیس جوان” راجع به بازیگری به معنای درست آن بیان کرد: جوان ها باید تحصیلات آکادمیک داشته باشند و این مسئله بسیار مهم هست، فرد در کنار تحصیل در این رشته باید کار تجربی هم انجام دهد چون این دو در کنار هم نتیجه می دهد. هنگامی که یک شخص با علم وارد این هنر شود بسیار بهتر از این است که بدون علم و صرفا به جهت علاقه مندی،چهره خوب و معروفیت جهت دریافت نقش وارد بازیگری شود. گاهی ممکن است کسی به واسطه این شاخصه ها وارد عرصه بازیگری شود و به جهت شانس یا استعداد و توانایی به موفقیت برسد ولی عقیده من این است که افردا باید تحصیل کنند و حتی اگر به دانشگاه نمی روند در دوره های آموزش بازیگری شرکت کنند.

نظام دوست راجع به بازیگری در این روزها توضیح داد: جوانان در این روزها به مسئله تحصیل و کار تجربی توجه می کنند و با علم وارد عرصه بازیگری می شوند و تلاش می کنند که در نقش ها موفق شوند.

وی به عنوان رابطه در بازیگری از بعد دیگری پرداخت و تاکید کرد: فرد ممکن است آشنایی داشته باشد و یا در دوره آموزش در کلاس های بازیگری استادش جزو بازیگران و کارگردانان باشد و فرد را به عنوان بازیگر معرفی کند ولی به رابطه به معنای حضور در مهمانی ها اعتقاد ندارم. بنده نه رابطه دارم و نه در مهمانی ها شرکت می کنم.

نظام دوست ادامه داد: حرفه ما سختى ها و آسانى ها دارد، ممکن است هنرمند یک روز در اوج باشد و کارهای زیادی بازی کند و در مقطعی تنها سالی یک کار بازی کند بنابراین در چنین فضایی اگر هنرمند در اثر یا آثاری بازی نمی کند نباید بگوید چون رابطه ندارد به او نقش نمی دهند. در یک فیلم یا سریال بازیگر در یک گروه کاری حضور دارد مثل “محله گل و بلبل” که تیم همکاری خوبی با هم دارند و در فصل بعدی آن هم از بازیگر دعوت می کنند چون به این نتیجه رسیده اند که می توانند با هم کار کنند و اگر کاری هم باشد که نیاز به حضور باشد دعوت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: بعضی بازیگران و صورت های معروف ممکن است اعتقاد داشته باشند که رابطه به معنای مهمانی در دریافت نقش ها و بازی ها وجود دارد ولی عقیده من این است که بازیگری عرصه مقدسی است.

گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

واژه های کلیدی: جراحی | سریال | بازیگر | بازیگری | بازیگران | عمل جراحی | اخبار فرهنگی و هنری

گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

گفتگو با نعیمه نظام دوست بعد از عمل جراحی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz