علاقمندان ایران سلامت اسلامی زائران ایرانی

علاقمندان: ایران سلامت اسلامی زائران ایرانی برگزاری عربستان حفظ سلامت اعزام حجاج عربستان سعودی مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار اجتماعی 1.2 میلیون روادید صادر شد

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به صدور یک‌میلیون و ۲۷۰ هزار روادید، از عزم جدی عراق جهت بازگشایی مرز خسروی خبر داد. 

1.2 میلیون روادید صادر شد

1.2 میلیون روادید صادر شد

عبارات مهم : اربعین

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به صدور یک میلیون و ۲۷۰ هزار روادید، از عزم جدی عراق جهت بازگشایی مرز خسروی خبر داد.

به گزارش مهر، شهریار حیدری در گفت و گویی با اشاره به اینکه بر اساس جمع بندی که از مجموعه کنسولگری ها داشتیم، تا کنون یک میلیون و ۲۷۰ هزار روادید جهت زائران اربعین صادر شده است هست، اظهار داشت: این آمار هر روز رو به زیاد کردن است.

1.2 میلیون روادید صادر شد

وی با بیان اینکه مرز خسروی از آمادگی مورد نیاز برخوردار است و همه امکانات مورد نیاز جهت تردد زائرین آماده هست، تصریح کرد: دیروز هم مدیر ستاد اربعین بازدیدی از مرز خسروی داشتند که به صورت ۱۰۰ درصدی مرز آماده بود.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر اینکه مسئولان عراقی گفته اند به زودی در مرز مستقر می شوند، از مرز خسروی تا بغداد ۱۷۰ کیلومتر است که عوامل امنیتی و پذیرایی و اسکان در این مسیر فراهم شده است و این امر حکایت از عزم جدی عراق جهت بازگشایی مرز خسروی دارد، افزود: اگر تاخیری است به خاطر ملاحظات خاص کشور عراق است.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به صدور یک‌میلیون و ۲۷۰ هزار روادید، از عزم جدی عراق جهت بازگشایی مرز خسروی خبر داد. 

حیدری با بیان اینکه آینده نگری می شود مرز خسروی اواسط هفته آینده بازگشایی شود، تصریح کرد: از سوی منابع محلی اعلام شده است بود که اوایل هفته آینده مرز خسروی باز می شود ولی با توجه به اینکه باید کارها مورد نیاز جهت استقرار امکانات در «منظریه» از سوی عراق صورت گیرد، آینده نگری می شود اواسط هفته مستقر شوند و مرز باز شود.

وی با اشاره به اینکه شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مرز خسروی بسته شده است است و زائرین به سمت مهران می روند، تصریح کرد: تعدادی از زائران که از عدم بازگشایی مرز خسروی اطلاع نداشتند، به صورت محدود به مرز خسروی مراجعه کرده اند و فکر می کنند مرز باز شده است است ولی زائران توجه کنند که تا زمانیکه مرز خسروی باز می شود باید از مرزهای دیگر استفاده کنند.

واژه های کلیدی: اربعین | زائران | میلیون | زائران اربعین | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz